Održan 2. međunarodni seminar iz Tematski centrirane interakcije (TCI) prema Ruth Cohn

U okviru međunarodne suradnje u organizaciji KBF-a u Franjevačkom klerikatu od 29. kolovoza do 2. rujna 2016. održan je drugi po redu međunarodni seminar iz Tematski centrirane interakcije (TCI) prema Ruth Cohn. Tema Seminara glasi: “Vrijeme je važnije od prostora” (papa Franjo). Živo komunicirati u pluraliziranom, neoliberalnom, digitaliziranom svijetu ishoda. Je li i kako je moguće? (metode)

Polaznici su dobili međunarodno priznati certifikat završene metodičke edukacije prema TZI koji izdaje Ruth Cohn Institut i KBF Split.

Voditelj seminara je bio emer. prof. dr. sc. Matthias Scharer, a suvoditelji Jelena Burazin, dipl. psih., izv. prof. dr. sc. Jadranka Garmaz i prof. dr. sc. Ante Vučković.

Sudionici seminara su bili sveučilišni profesori KBFa i Sveučilišta u Zadru, savjetnici i mentori vjeronauka, vjeroučitelji, časne sestre, socijalni radnici.